DAS2412-01
د.إ310.00
| Property | Details |
|---|---|
| Product Code | PFC/2412150235 |
| Usage | Indoor & Outdoor |
| Texture | Rough |
| Thickness | 3 mm |
| Description (Size) | 2400 x 1200 x 4 mm |
| Water-Resistant | Yes |
| Surface | Matte |
DAS2412-01
د.إ310.00
| Property | Details |
|---|---|
| Product Code | PFC/2412150235 |
| Usage | Indoor & Outdoor |
| Texture | Rough |
| Thickness | 3 mm |
| Description (Size) | 2400 x 1200 x 4 mm |
| Water-Resistant | Yes |
| Surface | Matte |