WP-09
Original price was: د.إ410.00.د.إ340.00Current price is: د.إ340.00.
| Property | Details |
|---|---|
| Usage | Indoor |
| Height | 2880 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Size | 60 x 288 x 0.8 mm |
| Availability / Price | Available / 180 AED |
| Size | 120 x 288 x 0.8 mm |
| Availability | Available |
WP-09
Original price was: د.إ410.00.د.إ340.00Current price is: د.إ340.00.
| Property | Details |
|---|---|
| Usage | Indoor |
| Height | 2880 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Size | 60 x 288 x 0.8 mm |
| Availability / Price | Available / 180 AED |
| Size | 120 x 288 x 0.8 mm |
| Availability | Available |