LIS2412-01
د.إ550.00
| Property | Details |
|---|---|
| Product Code | PFC/2412120396 |
| Usage | Indoor & Outdoor |
| Texture | Cracked |
| Thickness | 6 mm |
| Description (Size) | 2400 x 1200 x 7 mm |
| Water-Resistant | Yes |
| Surface | Matte |
LIS2412-01
د.إ550.00
| Property | Details |
|---|---|
| Product Code | PFC/2412120396 |
| Usage | Indoor & Outdoor |
| Texture | Cracked |
| Thickness | 6 mm |
| Description (Size) | 2400 x 1200 x 7 mm |
| Water-Resistant | Yes |
| Surface | Matte |