TRS612-01
د.إ100.00
| Property | Details |
|---|---|
| Product Code | PFC/612050054 |
| Usage | Indoor & Outdoor |
| Texture | Rough & Porous |
| Thickness | 3 mm |
| Description (Size) | 600 x 1200 x 3 mm |
| Water-Resistant | Yes |
| Surface | Matte |
TRS612-01
د.إ100.00
| Property | Details |
|---|---|
| Product Code | PFC/612050054 |
| Usage | Indoor & Outdoor |
| Texture | Rough & Porous |
| Thickness | 3 mm |
| Description (Size) | 600 x 1200 x 3 mm |
| Water-Resistant | Yes |
| Surface | Matte |